Peržiūrėkite šių metų „Grammy“ apdovanojimų nugalėtojus

Titulinis Lapas


Šį vakarą pasaulis galės išmėginti 63-iuosius kasmetinius „Grammy“ apdovanojimus, kurių metu pasirodys tokie atlikėjai kaip Bad Bunny, Cardi B, DaBaby, Doja Cat, Billie Eilish, Haimas, Lil Baby, Dua Lipa, Chrisas Martinas, Johnas Mayeris. , Megan Thee Stallion, Post Malone, Roddy Ricch, Harry Styles ir Taylor Swift. Žemiau galite peržiūrėti didžiojo renginio, kuriame jau yra Beyoncé, Thundercat, Kaytranada, Megan Thee Stallion ir Nas, nugalėtojus.

Metų rekordas

  • Viskas, ko norėjau – Billie Eilish – nugalėtojas
  • Juodasis paradas – Beyoncé
  • Spalvos - Juoda Pumas
  • Rockstar – DaBaby su Roddy Ricch
  • Say So – Doja Cat
  • Nepradėk dabar – Dua Lipa
  • Draugų ratai – Post Malone
  • Savage – Megan Thee Stallion su Beyoncé

Metų albumas

  • Folkloras - Taylor Swift - nugalėtojas
  • Pabaisa - Jhenė Aiko
  • Black Pumas (Deluxe Edition) - Juodosios Pumos
  • Kasdienybė – Coldplay
  • Djesse Vol. 3 – Jokūbas Koljeras
  • Moterys muzikoje Pt. III – Haimas
  • Ateities nostalgija – Dua Lipa
  • Holivudo kraujavimas – Post Malone

Metų daina

  • Aš negaliu kvėpuoti – H.E.R. — Nugalėtojas
  • Juodasis paradas – Beyoncé
  • Dėžutė – Roddy Ricchas
  • Megztinis - Taylor Swift
  • Draugų ratai – Post Malone
  • Nepradėk dabar – Dua Lipa
  • Viskas, ko norėjau - Billie Eilish
  • Jei pasaulis baigtųsi – JP Saxe su Julia Michaels

Geriausias naujas atlikėjas

  • Megan Thee Stallion – nugalėtojas
  • Ingrida Andresa
  • Phoebe Bridgers
  • Nojus Sairusas
  • ČIKA
  • D Dūmai
  • Doja katė
  • Kaytranada

Geriausias solo pop pasirodymas

  • Arbūzų cukrus – Harry Styles – nugalėtojas
  • Smagu – Justinas Bieberis
  • Say So – Doja Cat
  • Viskas, ko norėjau - Billie Eilish
  • Nepradėk dabar – Dua Lipa
  • Megztinis - Taylor Swift

Geriausias pop dueto / grupės pasirodymas

  • Lietus ant manęs – Lady Gaga ir Ariana Grande – nugalėtoja
  • Un Dia (viena diena) – J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny ir Tainy
  • Intentions – Justinas Bieberis su Quavo
  • Dinamitas - BTS
  • Tremtis – Taylor Swift su Bon Iver

Geriausias tradicinės pop vokalinis albumas

  • Amerikos standartas - James Taylor - nugalėtojas
  • Mėlynas skėtis – Burtas Bacharachas ir Danielis Tashianas
  • Tikra meilė: Cole'o Porterio šventė – Haris Konikas jaunesnysis.
  • Nesilaikyk taisyklių – Rufusas Wainwrightas
  • Judy - Renée Zellweger

Geriausias pop vokalinis albumas

  • Ateities nostalgija - Dua Lipa - Nugalėtojas
  • Pakeitimai - Justinas Bieberis
  • Chromatika - Lady Gaga
  • Smulki linija – Haris Stylesas
  • Folkloras - Taylor Swift

Geriausias šokių įrašas

  • 10 % – Kali Uchis su Kaytranada – nugalėtojas
  • „On My Mind“ – „Diplo & Sidepiece“.
  • „My High“ – „Atskleidimas“, Aminé ir Slowthai
  • Skirtumas – Flume su Toro y Moi
  • Mes abu – Jayda G

Geriausias šokių/elektroninis albumas

  • Bubba — Kaytranada — Nugalėtojas
  • Spyrkis I – Arka
  • Energija — Atskleidimas
  • Planeta išprotėjusi – Baaueris
  • Geras Tikėjimas - Pagaminta

Geriausias šiuolaikinis instrumentinis albumas

  • Tiesiogiai Karališkojoje Alberto salėje - Snarky Puppy - Nugalėtojas
  • Aksioma - Christian Scott Atunde Adjuah
  • Svajonių chronologija: gyvai „The Village Vanguard“. - Jonas Batistas
  • Lipkite laiptais – Juodasis smuikas
  • Americana – Grégoire Maret, Romain Collin ir Bill Frisell

Geriausias roko pasirodymas

  • Shameika - Fiona Apple - Nugalėtojas
  • Žingsniai – HAIM
  • Išlik aukštai – Brittany Howard
  • Ne - Didysis vagis
  • Kiotas – Phoebe Bridgers
  • Dienos šviesa – Grace Potter

Geriausias metalo pasirodymas

  • Bum-Rush – Kūnų skaičius – Nugalėtojas
  • Apačioje – oranžinis kodas
  • Tarpas – šią akimirką
  • Bloodmoney - Aguona
  • Budelio mokestis (kirvio sūpynės) – „Power Trip“.

Geriausia roko daina

  • Išlik aukštai – Brittany Howard – nugalėtoja
  • Kiotas – Phoebe Bridgers
  • Pasiklydę vakar – Tame Impala
  • Ne - Didysis vagis
  • Shameika - Fiona Apple

Geriausias roko albumas

  • Naujasis nenormalus — The Strokes — Nugalėtojas
  • Herojaus mirtis - Fontanai D.C.
  • Nukrenta - Michaelas Kiwanuka
  • Dienos šviesa – Greisė Poter
  • Garsas ir įniršis – Sturgillas Simpsonas

Geriausias alternatyvios muzikos albumas

  • Atsineškite varžtų pjaustytuvus – Fiona Apple – nugalėtoja
  • Hipererdvė – Bekas
  • Baudėjas – Phoebe Bridgers
  • Džeimsas – Brittany Howard
  • Lėtas skubėjimas - Prijaukink Impalą

Geriausias R&B pasirodymas

  • Juodasis paradas – Beyoncé – LAIMĖTOJAS
  • Lightning & Thunder – Jhené Aiko su John Legend
  • Viskas, ko man reikia – Jacob Collier su Mahalia ir Ty Dolla $ign
  • Ožkos galva – Brittany Howard
  • Pamatyk mane – Emily King

Geriausias tradicinis R&B pasirodymas

  • Viskas tau – Ledisi – Nugalėtojas
  • „Sit On Down“ – „Baylor“ projektas, kuriame dalyvauja Jeanas Bayloras ir Marcusas Bayloras
  • Įdomu, ką ji galvoja apie mane – Chloe x Halle
  • Leisk man eiti – Mykalas Kilgore'as
  • Atstumas - Yebba

Geriausia R&B daina

  • Geriau, nei įsivaizdavau – Robertas Glasperas su H.E.R. & Meshell Ndegeocello – nugalėtojas
  • Juodasis paradas – Beyoncé
  • Susidūrė – Tiana Major9 ir EARTHGANG
  • Daryk tai – Chloe x Halle
  • Sulėtinkite – praleiskite Marley ir H.E.R.

Geriausias progresyvus R&B albumas

  • Yra kaip yra - Perkūnas - Nugalėtojas
  • Pabaisa - Jhenė Aiko
  • Bedieviška valanda - Chloe x Halle
  • Laisvieji piliečiai — Laisvieji piliečiai
  • Fuck Yo Feelings - Robertas Glasperas

Geriausias R&B albumas

  • Didesnė Meilė - John Legend - nugalėtojas
  • Happy 2 Be Here - Skruzdė Klemonsas
  • Neskubėk – Duok
  • Jausti meilę/D – Lukas Džeimsas
  • Visi pakils – Grigalius Porteris

Geriausias repo pasirodymas

  • Savage – Megan Thee Stallion su Beyoncé – nugalėtoja
  • Deep Reverence – Big Sean su Nipsey Hussle
  • Bop – DaBaby
  • Kas yra Popinas - Jackas Harlowas
  • Didesnis paveikslas – Lil Baby
  • Dior - Pop Smoke

Geriausias melodinio repo atlikimas

  • Lockdown — Andersonas .Paak — Nugalėtojas
  • Rockstar – DaBaby su Roddy Ricch
  • Juokis dabar verk vėliau – Drake'as su Lil Durk
  • Dėžutė – Roddy Ricchas
  • Aukščiausias kambaryje – Travisas Scottas

Geriausia repo daina

  • Savage – Megan thee Stallion su Beyoncé – nugalėtoja
  • Didesnis paveikslas – Lil Baby
  • Dėžutė – Roddy Ricchas
  • Juokis dabar verk vėliau – Drake'as su Lil Durk
  • Rockstar – DaBaby su Roddy Ricch

Geriausias repo albumas

  • Karaliaus liga — Nas — Nugalėtojas
  • Juodieji įpročiai — D Dūmai
  • Alfredas - Fredis Gibbsas ir alchemikas
  • Rašytinis liudijimas - Jay Electronica
  • Alegorija - Royce ir 5’9

Geriausias kantri solo pasirodymas

  • Kai mano Amy meldžiasi – Vince’as Gill – nugalėtojas
  • Įklijuokite tai savo šalyje daina – Erico bažnyčia
  • Kuo mane manėte – Brandy Clark
  • Mėlynoji paukštė - Miranda Lambert
  • Black Like Me – Mickey Guyton

Geriausias kantri dueto / grupės pasirodymas

  • 10 000 valandų – Danas + Shay ir Justinas Bieberis – nugalėtojas
  • Visą naktį – broliai Osbornai
  • Vandenynas – ledi A
  • Sugar Coat - Little Big Town
  • Kai kurie žmonės tai daro – Old Dominion

Geriausia kantri daina

  • Perkrautas stalas – The Highwomen – nugalėtojas
  • Mėlynoji paukštė - Miranda Lambert
  • Kaulai – Maren Morris
  • Daugiau širdžių nei mano – Ingrid Andress
  • Kai kurie žmonės tai daro – Old Dominion

Geriausias kantri albumas

  • Pakaitos simbolis - Miranda Lambert - nugalėtoja
  • Naktis – Mažasis didmiestis
  • Niekada nebus – Ashley McBryde
  • Ponia Like - Ingrida Andress
  • Jūsų gyvenimas yra rekordas – Brendis Klarkas

Geriausias New Age albumas

  • Daugiau gitarų istorijų - Jimas Kimo Westas - nugalėtojas
  • Dainos iš bardo – Laurie Anderson, Tenzinas Choegyalis ir Jesse Paris Smithas
  • Periferija - Priya Darshini
  • Forma//Mažiau – Superpozicija
  • Meditacijos - Cory Wong ir Jon Batiste

Geriausias improvizuotas džiazo solo

  • All Blues - Chick Corea, solistas - Nugalėtojas
  • Guinnevere – Christian Scott Atunde Adjuah, solistas
  • Pachamama – Regina Carter, solistė
  • Rytoj klausimas – Julianas Lage'as, solistas
  • Celia - Gerald Clayton, solistas
  • Moe Honk – Joshua Redman, solistas

Geriausias džiazo vokalinis albumas

  • Paslaptys yra geriausios istorijos – Kurtas Ellingas su Danilo Pérez – nugalėtoju
  • ANT -Thana Alexa
  • Šiuolaikiniai protėviai – Karmen Lundy
  • Šventasis kambarys: gyvai Alte Oper — Somi su Frankfurto radijo bigbendu
  • Kas yra skubėjimas – Kenis Vašingtonas

Geriausias instrumentinis džiazo albumas

  • 2 trilogija - Chick Corea, Christian McBride ir Brian Blade - nugalėtojai
  • švelnioje kiekvienos neramios akimirkos vietoje – Ambraziejus Akinmusiras
  • Laukimo žaidimas - Terri Lyne Carrington ir socialiniai mokslai
  • Vyksta: Tiesiogiai „Village Vanguard“. – Džeraldas Kleitonas
  • Vėl apvalus - Redmano Mehldau McBride'o ašmenys

Geriausias didelio džiazo ansamblio albumas

  • Duomenų valdovai — Maria Schneider orkestras — nugalėtojas
  • Dialogai apie lenktynes – Gregas Augustas
  • Monk’estra vaidina Johną Beasley – Džonas Bislis
  • Nematerialusis tarp – Orrinas Evansas ir „The Captain Black Big Band“.
  • Dainos tau labai patinka – Johnas Hollenbeckas su Theo Bleckmann, Kate McGarry, Gary Versace ir Frankfurto radijo bigbendu

Geriausias Lotynų Amerikos džiazo albumas

  • Keturi klausimai - Arthur O'Farrill & The Afro Latin Jazz Orchestra - nugalėtojas
  • tradicijos - Afro-Peru džiazo orkestras
  • Svajonių miestas – Chico Pinheiro
  • Vėjas ir laikas – tiesiogiai „Blue Note Tokyo“. - Gonzalo Rubalcaba ir Aymée Nuviola
  • Trane's Delight – Pončas Sančesas

Geriausias gospelo atlikimas/daina

  • „Movin’ On“ – Jonathanas McReynoldsas ir „Mali Music“ – nugalėtojas
  • Nuostabus tavo vardas – Melvin Crispell III
  • Išleidimas (tiesiogiai) – Ricky Dillard su Tiff Joy
  • Būkite kartu – Rodney Darkchild Jerkins pristato: Gerosios naujienos
  • Nepaleis – Travisas Greenas

Geriausias šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikimas / daina

  • Ten buvo Jėzus – Zachas Williamsas ir Dolly Parton – nugalėtojas
  • Palaiminimas (tiesiogiai) – Kari Jobe, Cody Carnes ir pakylėjimo garbinimas
  • Sekmadienio rytas – Lecrae su Kirku Franklinu
  • Šventasis vanduo – mes karalystė
  • Garsus (tikiu) – Tauren Wells su Jenn Johnson

Geriausias gospel albumas

  • Evangelija pagal PJ – PJ Mortonas – nugalėtojas
  • 2 sekundės vėjas: PASIRENGIMAS – Anthony Brownas ir grupinė terapija
  • Mano duoklė – Maironas Butleris
  • chorvedys – Ricky Dilardas
  • Kierra - Kierra Sheard

Geriausias šiuolaikinės krikščioniškos muzikos albumas

  • Jėzus yra karalius - Kanye Westas - nugalėtojas
  • Bėk pas Tėvą – Kodis Karnesas
  • Visi mano geriausi draugai - „Hillsong Young & Free“.
  • Šventas vanduo – Mes, karalystė
  • Dangaus pilietis -Tauren Wells

Geriausias Roots Gospel albumas

  • Fisko minėjimas! (150 metų jubiliejaus albumas) — Fisk Jubilee Singers — Nugalėtojas
  • Nuostabi diena – Markas vyskupas
  • 20/20 – Krabų šeima
  • Ką iš tikrųjų reiškia Kalėdos – Ervinai
  • Kažkas gražaus - Ernie Haase & Signature Sound

Geriausias Lotynų Amerikos pop albumas arba miesto albumas

  • YHLQMDLG — Bad Bunny — Nugalėtojas
  • Pirmą kartą – Kamilas
  • Stalas dviems – Kany Garcia
  • Pauzė – Rikis Martinas
  • 3:33 - Debbie Nova

Geriausias Lotynų Amerikos roko ar alternatyvus albumas

  • Kosmoso užkariavimas - Fito Paezas - nugalėtojas
  • Aura – Bajofondo
  • MONSTRAS - Mečetė
  • skrendant – Pranašiška kultūra
  • Ponia Kolumbija - Lido pipirai

Geriausias regiono Meksikos muzikos albumas (įskaitant Tejano)

  • Daina Meksikai, 1 tomas - Natalija Lafourcade - nugalėtoja
  • Pagaminta Meksikoje – Aleksandras Fernandesas
  • Serenada - Lupita Infante
  • „Dancing Sones“ ir „Huampangos“ su Mariachi Sol De Mexico De Jose Hernandezu - Mariachi Sol De Mexico De Jose Hernandez
  • Ayayay! – Kristianas Nodalas

Geriausias tropinis lotynų albumas

  • 40 — Nišinė grupė — Nugalėtojas
  • Mano Tumbao - Jose Alberto Lakštingala
  • Begalinis – Edvinas Bonila
  • Aš nuolat dainuoju, kad mylėčiau (Deluxe) – Jorge'as Celedonas ir Sergio Luisas
  • Kalėdų prisiminimai – Viktoras Manuelis

Geriausias Amerikos šaknų pasirodymas

  • Aš viską atsimenu – Johnas Prine’as – nugalėtojas
  • Spalvos - Juoda Pumas
  • Giliai įsimylėjęs – Bonny Light Horseman
  • Trumpa ir miela – Brittany Howard
  • I'll Be Gone – Norah Jones ir Mavis Staples

Geriausia American Roots daina

  • Aš viską atsimenu – Johnas Prine’as – nugalėtojas
  • Kajutė – slaptosios seserys
  • Lubos iki grindų – Sierra Hull
  • Gimtasis miestas – Sarah Jarosz
  • Žmogus be sielos - Lucinda Williams

Geriausias Americana albumas

  • Pasaulis ant žemės - Sarah Jarosz - Nugalėtojas
  • Senos Gėlės – Courtney Marie Andrews
  • Perdavimo sąlygos – šnypštė Auksinis pasiuntinys
  • Auksinė – Markusas Kingas
  • Geros sielos, geresni angelai – Liucinda Viljams

Geriausias Bluegrass albumas

  • Namai - Billy Stringsas - nugalėtojas
  • Degantis žmogus – Denis Barnesas
  • Gyventi dviejuose pasauliuose, t. 1 – Tomas Jutzas
  • Šiaurės Karolinos dainų knyga - Stačių kanjonų reindžeriai
  • John Hartford Fiddle Tune projektas, t. 1 - Įvairūs atlikėjai

Geriausias tradicinio bliuzo albumas

  • Žaliavinis nei žalias - Bobby Rush - nugalėtojas
  • Visos mano įmokos yra sumokėtos – Frankas Bey
  • Tu priverti mane jausti – Donas Braientas
  • Štai ką aš girdėjau - Robert Cray grupė
  • Cypress Grove – Džimis Dukas Holmsas

Geriausias šiuolaikinio bliuzo albumas

  • Ar dar pametėte protą? - Fantastinis Negrito - Nugalėtojas
  • Gyvenkite „Paramount“. - Ruthie Foster bigbendas
  • Sultys – G. Meilė
  • Juodvarniai – Bettye LaVette
  • Aukštyn ir riedantis - Šiaurės Misisipės „Allstars“.

Geriausias liaudies albumas

  • Visi geri laikai - Gillian Welch ir Davidas Rawlingsas - nugalėtojas
  • Bonny Light Horseman - Bonny Light Horseman
  • Ačiū už šokį – Leonardas Koenas
  • Daina mūsų dukrai – Laura Marling
  • Saturno sugrįžimas – Slaptosios seserys

Geriausias regioninės šaknų muzikos albumas

  • Atmosfera - New Orleans Nightcrawlers - nugalėtojas
  • Mano giminaičiai – „Nickas“ Kowaiksas - Juodosios ložės dainininkai
  • Cameronas Dupuy ir „Cajun Trubadours“. - Cameronas Dupuy ir Cajun trubadūrai
  • Gražus saulėtekis - Keturi vandenys
  • Duoklė Al Berardui – Miela Sesilija

Geriausias regio albumas

  • Turi būti kietas – Toots & The Maytals – nugalėtojas
  • Aukštyn kojomis 2020 m - Buju Bantonas
  • Aukštesnė vieta – Praleiskite Marlį
  • Į meilę viskas ateina juodai -Maksi kunigas
  • Vienas pasaulis – Raudėjai

Geriausias pasaulinės muzikos albumas

  • Du kartus aukštesnis - Burna Boy - nugalėtojas
  • Fu kronikos – Neperšaunamas
  • Dabar – Bebelis Gilbertas
  • Meilės laiškai – Anuška Šankar
  • Amadjaras - Tinariwenas

Geriausias vaikų albumas

  • Visos ponios – Joanie Leeds – nugalėtoja
  • „Būk skausmas“: albumas jauniems (ir seniems) lyderiams - Alastair Moock ir draugai
  • Aš esu Optimistas – Šuo ant blusų
  • Dainos dainoms - Okee Dokee broliai
  • Laukinis gyvenimas – Justinas Robertsas

Geriausias ištartų žodžių albumas (apima poeziją, garso knygas ir pasakojimus)

  • Blowout: sugadinta demokratija, nesąžininga Rusija ir turtingiausia, žalingiausia pramonė žemėje – Rachel Maddow – nugalėtoja
  • Rūgštis vaikams – atsiminimai – Blusa
  • Alexas Trebekas – atsakymas yra… – Kenas Jenningsas
  • Pagauk ir nužudyk – Ronanas Farrow
  • Charlotte's Web (E.B. White) - Meryl Streep ir Full Cast

Geriausias komedijos albumas

  • Juodoji mitzva - Tiffany Haddish - nugalėtojas
  • Aš myliu viską – Patonas Oswaltas
  • Blyškus turistas - Jimas Gaffiganas
  • Popierinis tigras – Bilas Burras
  • 23 valandos nužudyti – Džeris Seinfeldas

Geriausias muzikinio teatro albumas

  • Dantyta maža piliulė — Nugalėtojas
  • Amelija
  • Amerikos utopija Brodvėjuje
  • Maža siaubo parduotuvė
  • Egipto princas
  • Minkšta galia

Geriausias vaizdo įrašų garso takelio rinkinys

  • Jojo triušis — Įvairūs menininkai — Nugalėtojas
  • Graži diena kaimynystėje - Įvairūs atlikėjai
  • Billas ir Tedas susiduria su muzika - Įvairūs atlikėjai
  • „Eurovizijos“ dainų konkursas: Ugnies sagos istorija - Įvairūs atlikėjai
  • Sušalęs II - Įvairūs atlikėjai

Geriausias vaizdo įrašų garso takelis

  • Joker - Hildur Guðdóttir, kompozitorius - Nugalėtojas
  • Ad Astra – Max Richter, kompozitorius
  • Tapimas – Vašingtonas Vašingtonas, kompozitorius
  • 1917 — Thomas Newman, kompozitorius
  • „Žvaigždžių karai: Skywalkerio iškilimas“ – Johnas Williamsas, kompozitorius

Geriausia daina, parašyta „Visual Media“.

  • Nėra laiko mirti (nuo Nėra laiko mirti ) — Billie Eilish — Nugalėtojas
  • Gražūs vaiduokliai (nuo Katės ) - Taylor Swift
  • Nešė mane su savimi (nuo Pirmyn ) – Brandi Carlile
  • Į nežinią (nuo Sušalęs II ) — Idina Menzel su AURORA
  • Atsistokite (nuo Harieta ) – Sintija Erivo

Geriausia instrumentinė kompozicija

  • Sputnik – Maria Schneider – nugalėtoja
  • Baby Jack - Arturo O'Farrill ir Afro Latin Jazz Orchestra
  • Be Water II – Christian Sands
  • Plumfieldas – Alexandre'as Desplatas
  • „Strata“ – Remy Le Boeuf „Šešėlių asamblėja“, kurioje vaidina Anna Webber ir Ericas Milleris

Geriausia aranžuotė, instrumentinė ar a cappella

  • Donna Lee - Johnas Beasley - nugalėtojas
  • Vonios šokiai - Hildur Guðdóttir
  • Honeymooners – Remy Le Boeuf „Šešėlių asamblėja“.
  • Pakelk kiekvieną balsą ir dainuok – Jarrett Johnson su Alvinu Chea
  • Uranas: Magas – Jeremy Levy džiazo orkestras

Geriausia aranžuotė, instrumentai ir vokalas

  • Jis tavęs nelaikys – Jacob Collier su Rapsody – nugalėtoju
  • „Closed Wings“ – Maria Mendes su John Beasley ir Orkest Metropole
  • Dykumos daina - Säje
  • Iš šios vietos – Pat Metheny su Meshell Ndegeocello
  • Slow Burn – Becca Stevens su Jacob Collier, Mark Lettieri, Justin Stanton, Jordan Perlson, Nic Hard, Keita Ogawa, Marcelo Woloski ir Nate Werth

Geriausias įrašų paketas

  • Vols. 11 ir 12 – Dougas Cunninghamas ir Jasonas Noto, meno vadovai (Dykumos sesijos) – Nugalėtojas
  • Kasdienis gyvenimas – Pilar Zeta, meno vadovė („Coldplay“)
  • Laidotuvės – Kyle'as Goenas, meno vadovas (Lil Wayne)
  • Gydytojas – Julianas Grossas ir Hannah Hooper, meno vadovai („Grouplove“)
  • „On Circles“ – Jordanas Butcheris, meno vadovas („Caspian“)

Geriausias dėžutės arba specialus riboto leidimo paketas

  • Odė džiaugsmui – Lawrence'as Azerradas ir Jeffas Tweedy, meno vadovai („Wilco“) – nugalėtojas
  • Liepsnojantis pyragas (Kolekcionavimo leidimas) – Linn Wie Andersen, Simon Earith, Paul McCartney ir James Musgrave, meno vadovai (Paul McCartney)
  • „Giants Stadium“ 1987, 1989, 1991 – Lisa Glines ir Doranas Tysonas, meno vadovai („Grateful Dead“)
  • Mode – Jeffas Schulzas, meno vadovas („Depeche Mode“)
  • „The Story of Ghostly International“ – Michael Cina ir Molly Smith, meno vadovai (įvairūs menininkai)

Pastabos apie geriausią albumą

  • Dead Man’s Pop — Bobas Mehras, albumo užrašų rašytojas („The Replacements“) — nugalėtojas
  • „Minstrel Show“: „Minstrel Routines“ iš studijos, 1894–1926 m – Timas Brooksas, albumo užrašų rašytojas (įvairūs atlikėjai)
  • „The Bakersfield Sound“: Vakarų kantri muzikos sostinė, 1940–1974 m – Scott B. Bomar, albumo užrašų rašytojas (įvairūs atlikėjai)
  • Trūkstamoji grandis: kaip Gusas Haenschenas atvedė mus nuo Joplin prie džiazo ir suformavo muzikos verslą - Colin Hancock, albumo užrašų rašytojas (įvairūs atlikėjai)
  • Iš skaidraus mėlyno dangaus - Davidas Sageris, albumo užrašų rašytojas (Nat Brusiloff)

Geriausias istorinis albumas

  • Toks geras jausmas: geriausias iš pono Rogerso - Ponas Rogersas - nugalėtojas
  • Švenčiama, 1895-1896 m – Unikalus kvartetas
  • Hittin’ The Ramp: Ankstyvieji metai (1936–1943) – Natas Kingas Koulas
  • 1999 m. Super Deluxe leidimas — Princas
  • Suvenyras - Orkestro manevrai tamsoje
  • Nusileisk savo širdį: visos Afrikos sesijos – Béla Fleckas

Geriausias sukurtas albumas, neklasikinis

  • Hipererdvė - Drew Brownas, Andrew Colemanas, Shawnas Everettas, Serbanas Ghenea, Davidas Greenbaumas, Jaycenas Joshua, Beckas Hansenas ir Mike'as Larsonas, inžinieriai; Randy Merrill, meistriškas inžinierius (Beck) - nugalėtojas
  • Juodosios skylės vaivorykštė - Shawn Everett ir Ivan Wayman, inžinieriai; Bobas Ludwigas, meistriškas inžinierius (Devonas Gilfillianas)
  • Lūkesčiai - Gary Paczosa ir Mike'as Robinsonas, inžinieriai; Paulas Blakemore'as, meistriškas inžinierius (Katie Pruitt)
  • Džeimsas — Shawn Everett, inžinierius; Shawnas Everettas, meistriškas inžinierius (Brittany Howard)
  • 25 Kelionės - Shani Gandhi ir Gary Paczosa, inžinieriai; Adamas Groveris, meistriškas inžinierius („Sierra Hull“)

Metų prodiuseris, neklasikinis

  • Andrew Watt - nugalėtojas
  • Džekas Antonovas
  • Danas Auerbachas
  • Dave'as Cobbas
  • Skraidantis lotosas

Geriausias remiksuotas įrašas

  • Roses (Imanbek Remix) – Imanbek Zeikenov, remiksuotojas (SAINt JHN) – nugalėtojas
  • Do You Ever (RAC Mix) – RAC, remiksuotojas (Phil Good)
  • „Imaginary Friends“ („Morgan Page Remix“) – „Morgan Page“, remiksuotojas („Deadmau5“)
  • Praying for You (Louie Vega pagrindinis remiksas) – Louie Vega, remiksuotojas (Jasper Street Co.)
  • Young & Alive (Bazzi vs. Haywyre Remix) – Haywyre, remiksuotojas (Bazzi)

Geriausias suprojektuotas albumas, klasikinė

  • Šostakovičius: Simfonija Nr. 13, „Babi Yar“ — Davidas Frostas ir Charlie Postas, inžinieriai; Silas Brownas, meistriškas inžinierius (Riccardo Muti ir Čikagos simfoninis orkestras) – nugalėtojas
  • Danielpour: Ješuos aistra – Bernd Gottinger, inžinierius (JoAnn Falletta, James K. Bass, Adam Luebke, UCLA Chamber Singers, Buffalo Philharmonic Orchestra & Buffalo Philharmonic Chorus)
  • Gershwinas: Porgy ir Bess — Davidas Frostas ir Johnas Kerswellas, inžinieriai; Silas Brownas, meistriškasis inžinierius (Davidas Robertsonas, Ericas Owensas, Angel Blue, Metropolitan Opera orkestras ir choras)
  • Hynes: Laukai - Kyle'as Pyke'as, inžinierius; Jesse'as Lewisas ir Kyle'as Pyke'as, meistraujantys inžinieriai (Devonté Hynes ir „Third Coast Percussion“)
  • Ives: visos simfonijos - Aleksandras Lipajus ir Dmitrijus Lipajus, inžinieriai; Aleksandras Lipay ir Dmitrijus Lipay, meistraujantys inžinieriai (Gustavo Dudamel ir Los Andželo filharmonija)

Metų prodiuseris, klasika

  • Davidas Frostas - nugalėtojas
  • Blantonas Alspaughas
  • Jesse'as Lewisas
  • Dmitrijus Lipajus
  • Elaine Martone

Geriausias orkestro pasirodymas

  • Ives: visos simfonijos – Gustavo Dudamel, dirigentas (Los Andželo filharmonija) – nugalėtojas
  • Amerikos aspektai – Pulitzerio leidimas – Carlosas Kalmaras, dirigentas (Oregono simfonija)
  • Sutarta – Daníel Bjarnason, dirigentas (Islandijos simfoninis orkestras)
  • Copland: Simfonija Nr. 3 – Michaelas Tilsonas Thomas, dirigentas (San Francisko simfonija)
  • Lutosławskis: Simfonijos Nr. 2 ir 3 – Hannu Lintu, dirigentas (Suomijos radijo simfoninis orkestras)

Geriausias operos įrašas

  • Gershwin: Porgy and Bess – David Robertson, dirigentas; Angel Blue & Eric Owens; Davidas Frostas, prodiuseris (The Metropolitan Opera Orchestra; The Metropolitan Opera Chorus) – nugalėtojas
  • Dello Joio: Teismo procesas Ruane – Gil Rose, dirigentas; Heather Buck ir Stephenas Powellas; Gil Rose, prodiuseris (Boston Modern Orchestra Project; Odyssey Opera Chorus)
  • Floydas, C: žaidėjų princas – Williamas Boggsas, dirigentas; Keithas Pharesas ir Kate Royal; Blantonas Alspaugh, prodiuseris (Milvokio simfoninis orkestras; Florencijos operos choras)
  • Hendelis: Agrippina - Maksimas Emelyanyčevas, dirigentas; Joyce'as DiDonato; Danielis Zalay, prodiuseris („Il Pomo D'Oro“)
  • Zemlinskis: Der Zwerg – Donaldas Runniclesas, dirigentas; Davidas Buttas Philipas ir Elena Tsalgova; Peter Ghirardini ir Erwin Stürzer, prodiuseriai (Deutsche Opera Berlin orkestras; Deutsche Opera Berlin choras)

Geriausias choro pasirodymas

  • Danielpour: The Passion of Yeshua – JoAnn Falletta, dirigentas; James K. Bass & Adam Luebke, choro meistrai (James K. Bass, J'Nai Bridges, Timothy Fallon, Kenneth Overton, Hila Plitmann ir Matthew Worth; Bafalo filharmonijos orkestras; Buffalo filharmonijos choras ir UCLA kameriniai dainininkai) – nugalėtojas
  • Kartagina – Donaldas Nally, dirigentas („The Crossing“)
  • Kastalskis: „Requiem“ – Leonardas Slatkinas, dirigentas; Charlesas Bruffy, Stevenas Foxas ir Benedictas Sheehanas, choro meistrai (Joseph Charles Beutel ir Anna Dennis; Šv. Luko orkestras; Katedros chorų draugija, Clarion choras, Kanzaso miesto choras ir Saint Tikhon choras)
  • Moravec: Sanctuary Road – Kentas Tritle'as, dirigentas (Joshua Blue, Raehann Bryce-Davis, Dashon Burton, Malcolm J. Merriweather & Laquita Mitchell; Oratorio Society Of New York Orchestra; Oratorio Society Of New York Chorus)
  • Kartą – Matthew Guard, dirigentas (Sarah Walker; Skylark Vocal Ensemble)

Geriausias kamerinės muzikos / mažojo ansamblio pasirodymas

  • Šiuolaikiniai balsai – Pacifica Quartet – nugalėtojas
  • Gydymo režimai – Brooklyn Rider
  • Hearne, T,: Vieta – Ted Hearne, Steven Bradshaw, Sophia Byrd, Josephine Lee, Isaiah Robinson, Sol Ruiz, Ayanna Woods ir Place Orchestra
  • Hynes: Fields – Devonté Hynes & Third Coast Percussion
  • Schumann Quartets – Doverio kvartetas

Geriausias klasikinis instrumentinis solo

  • Theofanidis: Koncertas altui ir kameriniam orkestrui – Richard O’Neill; Davidas Alanas Milleris, dirigentas (Albanio simfonija) – nugalėtojas
  • Adès: Koncertas fortepijonui ir orkestrui – Kirilas Gersteinas; Thomas Adès, dirigentas (Bostono simfoninis orkestras)
  • Bethovenas: visos fortepijoninės sonatos – Igoris Levitas
  • Bohemiškos pasakos – Augustinas Hadelichas; Jakub Hrůša, dirigentas (Charles Owen; Bavarijos radijo simfoninis orkestras)
  • Tikslas Rachmaninovas – Atvykimas – Daniil Trifonov; Yannickas Nézet-Séguin, dirigentas (Filadelfijos orkestras)

Geriausias klasikinis solo vokalinis albumas

  • Smitas: Kalėjimas - Sarah Brailey ir Dashonas Burtonas; James Blachly, dirigentas (Experiential Chorus; Experiential Orchestra) – nugalėtojas
  • Amerikos kompozitoriai „Play“ – William Bolcom, Ricky Ian Gordon, Lori Laitman, John Musto – Stephenas Powellas („Attacca Quartet“, Williamas Bolcomas, Ricky Ianas Gordonas, Lori Laitman, Johnas Musto, Charlesas Neidichas ir Jasonas Vieaux)
  • Kliringai – Lili ir Nadios Boulanger dainos - Nikolajus Fanas; Myra Huang, akompaniatorė
  • Farinelli - Cecilia Bartoli; Giovanni Antonini, dirigentas („Il Giardino Armonico“)
  • Vaikino Meilė - Brianas Giebleris; Stevenas McGhee, akompaniatorius (Katie Hyun, Michael Katz, Jessica Meyer, Reginald Mobley ir Ben Russell)

Geriausias klasikinis rinkinys

  • Thomas, M.T.: Iš ​​Anne Frank dienoraščio ir Rilke meditacijų – Isabel Leonard; Michaelas Tilsonas Thomas, dirigentas; Džekas Vadas, prodiuseris – nugalėtojas
  • Adès diriguoja Adès – Mark Stone ir Christianne Stotijn; Thomas Adès, dirigentas; Nickas Squire'as, prodiuseris
  • Saariaho: Gralio teatras; Apskritimo žemėlapis, Neiges, link tavęs, kuris taip toli – Clément Mao-Takacs, dirigentas; Hansas Kipferis, gamintojas
  • Serebrier: Simfoninės Bacho variacijos; Raudos ir aleliuja; Fleitos koncertas – José Serebrier, dirigentas; Jens Braun, prodiuseris
  • Woolf, L.P.: Ugnis ir kraujas – Mattas Haimovitzas; Julianas Wachneris, dirigentas; Blanton Alspaugh, prodiuseris

Geriausia šiuolaikinė klasikinė kompozicija

  • Rouse: Simfonija Nr. 5 – Christopher Rouse, kompozitorius (Giancarlo Guerrero ir Nashville Symphony) – nugalėtojas
  • Adès: Koncertas fortepijonui ir orkestrui – Thomas Adès, kompozitorius (Kirill Gerstein, Thomas Adès ir Bostono simfoninis orkestras)
  • Danielpour: The Passion of Yeshua – Richard Danielpour, kompozitorius (JoAnn Falletta, James K. Bass, Adam Luebke, UCLA kameriniai dainininkai, Bafalo filharmonijos orkestras ir Buffalo filharmonijos choras)
  • Floydas, C.: žaidėjų princas – Carlisle'as Floydas, kompozitorius (Williamas Boggsas, Kate Royal, Keithas Pharesas, Florencijos operos choras ir Milvokio simfoninis orkestras)
  • Hearne, T.: Vieta – Tedas Hearne'as, kompozitorius (Ted Hearne, Steven Bradshaw, Sophia Byrd, Josephine Lee, Isaiah Robinson, Sol Ruiz, Ayanna Woods & Place Orchestra)

Geriausias muzikinis klipas

  • Brown Skin Girl – Beyoncé, Saint Jhn ir Wizkid su Blue Ivy Carter – nugalėtoja
  • Gyvenimas geras – ateitis su Drake'u
  • Lockdown — Andersonas .Paak
  • Dievinu tave – Harry Styles
  • Galijotas - Woodkid

Geriausias muzikinis filmas

  • Linda Ronstadt: Mano balso garsas – Linda Ronstadt – nugalėtoja
  • Beastie Boys istorija – Beastie Boys
  • Juoda yra karalius – Bejonsė
  • Mes esame Freestyle Love Supreme - Freestyle Love Supreme
  • Ta Little Ol' Band iš Teksaso - ZZ Top